מחסנים להשכרה אנו מציעים לכם מחסנים להשכרה במגוון אפשרויות, מסלולים וגדלים. הכל בהתאם להעדפותיו וצרכיו של כל לקוח – לקוח פרטי המעוניין לאחסן תכולת דירה, או לשכור מחסן באופן קבוע כמחסן אישי, לקוח עסקי הזקוק לאחסון עבור המשרד, החנות או העסק שלו.

מחסנים להשכרה

אחסנת דירות | מחסנים להשכרה
אנו מציעים לכם מחסנים להשכרה במגוון אפשרויות, מסלולים וגדלים. הכל בהתאם להעדפותיו וצרכיו של כל לקוח – לקוח פרטי המעוניין לאחסן תכולת דירה, או לשכור מחסן באופן קבוע כמחסן אישי, לקוח עסקי הזקוק לאחסון עבור המשרד, החנות או העסק שלו.
המחסנים שלנו נבנו עבורכם ועומדים בסטנדרטים גבוהים – הגנה מחום, רטיבות וכן מטופלים באופן קבוע נגד מזיקים. הכל כדי שהציוד והרכוש שלכם שמאוחסן אצלנו, יהיה שמור, מוגן ונגיש עבורכם.
מעוניינים לשכור מחסן לתקופה קצרה או תקופה ארוכה? צרו אתנו קשר ונתאים עבורכם את מסלול ואופן האחסון המתאימים בדיוק עבורכם.
מי בעצם זקוק למחסנים להשכרה?
ענף השכרת מחסנים התעורר מצורך של אנשים פרטיים ועסקים למקום אחסון לתכולת דירה, ציוד, מסמכים וחפצים. כאמור, מחסנים להשכרה מיועדים למספר צרכים עקריים, חלקם עבור מי שמכונים "לקוחות פרטיים” וחלקם עבור "לקוחות עסקיים”.
ישנו גם הבדל בין תקופות ההשכרה – ישנה השכרת מחסנים לטווח קצר וקיימת השכרת מחסנים לטווח ארוך.
השכרת תכולת דירה – השכרת תכולת דירה מיועדת ללקוח הפרטי ויכולה להיות השכרת מחסן לטווח קצר או לטווח ארוך.
השכרת מחסן לתקופה קצרה עבור אחסנת תכולת דירה, יכלה להיות החל ממספר שבועות ועד מספר חודשים. הדבר קורה לרוב בעת מעבר דירה, כאשר אנו בתהליך של רכישת דירה או בית – מכרנו דירה או יצאנו מדירה שכורה וישנו פער של מספר שבועות או חודשים ואנו מעוניינים לחסוך השכרת דירה גדולה שתכיל את כל תכולת הדירה שלנו, או עוברים לזמן קצר לדירת ההורים כדי לחסוך שכר דירה. אז מתעוררת בעיית אחסון תכולת דירה עבור הציוד והרכוש שצברנו ואשר זקוק למקום אחסנה לטווח קצר.
לשם כך בדיוק ישנו הפתרון של מחסן לאחסון תכולת דירה לטווח קצר. זהו פתרון יעיל, מהיר, נוח וחסכוני. פנו אלינו לפרטים ולהצעת מחיר.
השכרת מחסן לתקופה ארוכה לתכולת דירה – מעל שנה נחשבת כבר תקופה ארוכה. מי זקוק בדרך כלל להשכרה מחסן לתקופה ארוכה?
אנשים שנמצאים בתהליך של רילוקיישן מטעם העבודה למשך מספר שנים. יש להם בית בישראל והם מעוניינים להשכיר אותו בינתיים וליהנות משכר דירה. אבל יש להם גם תכולת דירה שזקוקה לפתרון איחסון. לשם כך קיים פתרון של השכרת מחסן לטווח ארוך לצורך אחסנת תכולת דירה לטווח ארוך.
בנוסף, יש מי שמעוניינים לשמור על רכוש שיש להם ושאינם משתמשים בו באופן רציף והם זקוקים למחסן שפשוט אין להם בצמוד לבית… במקרה כזה, שוכרים מחסן לתקופה ארוכה במחיר משתלם ואז יש לכם מחסן פרטי שלכם לכל צורך ולכל מטרה.
הייתרון הוא גם שהתכולה מבוטחת, שמורה באמצעות מערכות מתקדמות למניעת גניבה, מוגנת מרטיבות (תחשבו שהשארתם בבית תכולת דירה ופתאום ישנו פיצוץ בצנרת שהרס לכם את כל התכולה)
השכרת מחסן לעסקים.
מחסנים לעסקים הוא צורך ברור וידוע. כל עסק יש לו מלאי או ציוד שחבל להקצות לכך מקום יקר במשרד או בעסק. עלות מטר אחסנה היא יותר זולה מעלות מטר משרד או עסק במקום מרכזי. מה גם שהוא מאובטח 24/7.
מחסן להשכרה שתשכרו בחברת  אחסון איכותי הוא נגיש לפריקה וטעינה, ואין כמובן בעיות חניה.
ניתן להשתמש גם בשירות אחסון לתקופה ארוכה כארכיב למסמכים של משרדי רואה חשבון או אחסון למשרדי עורכי דין שם יש צורך לשמור מסמכים למשך 7 שנים לפחות.
אם גם אתם רוצים לבחון את האפשרות של אחסון לטווח קצר או ארוך באמצעות השכרת מחסן – פנו אלינו עוד היום ונמצא עבורכם את הפיתרון המתאים.